3-4 III 2023  WYPRZEDANY

Pierwsze kroki z mikroskopem
i nowoczesną endodoncją

Dwudniowy teoretyczno-praktyczny kurs leczenia kanałowego. Intensywna nauka pracy z mikroskopem. Nauczymy Cię jak uniknąć powikłań w leczeniu endodontycznym.

Czas trwania kursu

Kurs odbywa się na przestrzeniu dwóch dni, w piątek od 12:00 do 18:00 oraz w sobotę od 9:00 do 16:00

Miejsce kursu

ul. Wesoła 17/1, 15-307 Białystok

Koszty uczestnictwa

Wcześniejsza rejestracja na miesiąc przed terminem

3390 zł

Regularna cena

3790 zł

Opinie o moim kursie

„Świetnie przygotowany kurs zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Prowadzący stale dogląda czynności wykonywanych przez uczestników i udziela cennych rad. Szkolenie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Polecam.”

Lek dent. Krzysztof Borowski

Opinie o moim kursie

„W dniach 12-13. 02. b. r. miałam przyjemność uczestniczenia w kursie endodontycznym – „Pierwsze kroki z mikroskopem i nowoczesną endodoncją”, organizowanym przez dr n. med. Grzegorza Szczurko.

Kurs został bardzo dobrze przemyślany i przygotowany, zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Wykładowca posiada dużą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie endodoncji mikroskopowej. Potrafi przekazać je w sposób przystępny i zrozumiały. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wciąga w dyskusję uczestników szkolenia. Przejrzysta konstrukcja kursu (powiązanie teoretycznych informacji z ćwiczeniami praktycznymi) pozwala na dogodną realizację poszczególnych zadań, a także wykorzystanie w praktyce podanych wcześniej wiadomości.

Podczas części praktycznej prowadzący udziela wielu fachowych wskazówek dotyczących obsługi mikroskopu i ergonomii pracy z jego użyciem, skutecznego zakładania koferdamu, uzyskiwania dostępu do jamy zęba oraz nowoczesnych technik efektywnego opracowania kanałów korzeniowych. Zajęcia praktyczne prowadzone są w sposób tak przystępny, że nawet osoby znajdujące się na początku swojej ścieżki zawodowej mogą nabrać odwagi do pracy. W mojej opinii kurs ten jest obowiązkową pozycją dla każdego, kto chciałby rozpocząć leczenie endodontyczne z wykorzystaniem mikroskopu i zarazem nauczyć się czegoś nowego. Gorąco zachęcam do udziału w kursie.”

Dr hab. Małgorzata Pawińska

Galeria